Powiększanie penisa Szczecin

Obecnie mężczyźni mogą skorzystać z wielu zabiegów umożliwiających powiększanie penisa.

Do najpopularniejszych i mało inwazyjnych metod możemy zaliczyć powiększanie penisa kwasem hialuronowym czy też własną tkanką tłuszczową. Zabiegi te powodują zwiększenie zarówno grubości członka, jak i jego ogólnego gabarytu. Innym rozwiązaniem – bardziej inwazyjnym – jest chirurgiczne powiększenie penisa, które pozwala na wydłużenie prącia, jednak bez zmiany jego grubości.

 

Powiększanie penisa kwasem hialuronowym

Mężczyźni coraz chętniej odwiedzają miejsca takie jak klinika medycyny estetycznej.

W wysokospecjalistycznej klinice takiej jak Brodkiewicz&Skibicka Medical Center, Panowie wybierają nie tylko zabiegi odmładzające, poprawiające wygląd i korygujące niedoskonałości, ale i zabiegi umożliwiające poprawę jakości życia seksualnego. Powiększanie penisa Szczecin przy pomocy kwasu hialuronowego pozwala na zwiększenie ogólnego gabarytu (wielkości członka) o średnio od 1 do 3 centymetrów oraz znaczne jego pogrubienie wahające się od 2 do 5 centymetrów (ostateczny rezultat zależy jednak m.in. od pierwotnej wielkości penisa). Plastyka penisa za pomocą kwasu hialuronowego kwalifikowana jest do rodzaju zabiegów ambulatoryjnych (gabinetowych) nie wymagających pozostania w Klinice na okres obserwacji. Zabieg ten przeprowadza się w znieczuleniu miejscowym i trwa on od 20 do 40 minut. Efekty są natychmiastowe, stabilizują się w przeciągu miesiąca po zabiegu i i utrzymują się przez około 2 lata. Powiększanie penisa z użyciem kwasu hialuronowego, dzięki pełnej degradacji wypełniacza w określonym czasie jest zabiegiem bezpiecznym. Pacjent może się czuć w pełni zaopiekowany przez naszych lekarzy prowadzących, z którymi po zabiegu ma stały kontakt w razie  jakiegokolwiek dyskomfortu, pytań czy wątpliwości związanej z przebiegiem rekonwalescencji.

 

Powiększanie penisa własnym tłuszczem

Moda na poprawianie estetyki ciała za pomocą transplantacji (przeniesienia) tkanki tłuszczowej z jednego miejsca w drugie dotyczy nie tylko kobiet. Coraz więcej pacjentów płci męskiej zaczyna interesować się transplantacją tkanki tłuszczowej i jej wykorzystaniem do powiększenia penisa.

Autologiczna (własna) tkanka tłuszczowa jest najpierw pobierana od pacjenta drogą mikro liposukcji z jednego miejsca ciała (np. z fałdu brzusznego), potem preparowana i specjalnie przygotowywana, aby po krótkiej chwili zostać wprowadzona w celu powiększenia penisa.

Metoda ta jest bardziej złożona i wydłużona w czasie w porównaniu do powiększania członka kwasem hialuronowym. Jej plusem jest możliwość dłuższego utrzymywania się efektów, biozgodność i wykorzystanie tkanki tłuszczowej jako własnego materiału. Minusem może być mniejsza przewidywalność rezultatów, tzw. „gąbczastość prącia” czy konieczność ponowienia lub poprawienia zabiegu w krótkim czasie (tkanka tłuszczowa często w dużej mierze, bezpośrednio po wprowadzeniu jest znacznie metabolizowana). Powiększanie penisa Szczecin własnym tłuszczem jest bardziej inwazyjny od zabiegu z wykorzystaniem kwasu hialuronowego, jednak zdecydowanie mniej ingerujący w porównaniu do powiększania chirurgicznego.

 

Chirurgiczne powiększanie penisa

Większa część penisa znajduje się wewnątrz ciała mężczyzny, dzięki czemu operacja chirurgicznego wydłużenia penisa może w ogóle dojść do skutku. Pomiędzy spojeniem łonowym, a błoną białawą okrywającą ciała jamiste penisa rozpościera się więzadło wieszadłowe prącia.  Utrzymuje ono członek w odpowiedniej pozycji w spoczynku oraz stabilizuje go podczas wzwodu. Przecięcie więzadła wieszadłowego pozwala na wysunięcie na zewnątrz części członka, która do tej pory była ukryta wewnątrz ciała. W ten sposób udaje się wydłużyć penis przynajmniej o 1,5 cm w stanie spoczynku. Niestety w sytuacji kiedy penis znajduję się w fazie wzwodu, efekt zabiegu nie jest zbyt widoczny i zwykle wynosi ok. 1 cm. Chirurdzy urolodzy od wielu lat podejmują temat chirurgicznego powiększenia penisa. Obecnie Amerykańskie Towarzystwo Urologiczne i Amerykańskie Towarzystwo Chirurgów Plastyków stanowczo odradza przeprowadzania tego typu zabiegów na żądanie i aktualnie nie jest rekomendowana żadna metoda chirurgicznego powiększania penisa. Dlaczego? Według wielu lekarzy zabieg chirurgicznej ingerencji w długość prącia, wystawia w pełni zdrowego pacjenta na duże ryzyko powikłań pooperacyjnych. takich jak zakażenia, znaczne zaburzenia wzwodu, impotencja, wystąpienie nadmiernej ruchomości członka w czasie stosunku czy brak stabilizacji penisa w czasie erekcji.

Powiększanie penisa Szczecin

tel.: +48 723 45 45 45
  • Pogrubianie penisa kwasem hialuronowym
  • Widoczna zmiana objętości prącia
  • Większy komfort współżycia

Nasza siedziba

Brodkiewicz&Skibicka Medical Center
Poznańska 1D/5, 71-785 Szczecin

Skontaktuj się z nami

Recepcja: +48 723 45 45 45

Prof. dr hab. n.med. Andrzej Brodkiewicz: +48 601 79 80 66

Dr n. med. Karolina Skibicka: +48 602 85 55 33

Zapraszamy również do skorzystania z formularza kontaktowego. W przypadku chęci uzyskania odpowiedzi w trybie natychmiastowym zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

    Dbamy o Twoją prywatność. Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Brodkiewicz&Skibicka Medical Center, ul. Poznańska 1D/5, 71-785 Szczecin, NIP: 8511878653. Podane dane będą przetwarzane w celu kontaktu zwrotnego. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

    Zapytanie można wysłać także bezpośrednio na: recepcja@brodkiewicz-skibicka.pl