Powiększanie penisa Szczecin

Obecnie mężczyźni mogą skorzystać z wielu zabiegów umożliwiających powiększanie penisa.

Do najpopularniejszych i mało inwazyjnych metod możemy zaliczyć powiększanie penisa kwasem hialuronowym czy też własną tkanką tłuszczową. Zabiegi te powodują zwiększenie zarówno grubości członka, jak i jego ogólnego gabarytu. Innym rozwiązaniem – bardziej inwazyjnym – jest chirurgiczne powiększenie penisa, które pozwala na wydłużenie prącia, jednak bez zmiany jego grubości.

 

Powiększanie penisa kwasem hialuronowym

Mężczyźni coraz chętniej odwiedzają miejsca takie jak klinika medycyny estetycznej.

W wysokospecjalistycznej klinice takiej jak Brodkiewicz&Skibicka Medical Center, Panowie wybierają nie tylko zabiegi odmładzające, poprawiające wygląd i korygujące niedoskonałości, ale i zabiegi umożliwiające poprawę jakości życia seksualnego. Powiększanie penisa Szczecin przy pomocy kwasu hialuronowego pozwala na zwiększenie ogólnego gabarytu (wielkości członka) o średnio od 1 do 3 centymetrów oraz znaczne jego pogrubienie wahające się od 2 do 5 centymetrów (ostateczny rezultat zależy jednak m.in. od pierwotnej wielkości penisa). Plastyka penisa za pomocą kwasu hialuronowego kwalifikowana jest do rodzaju zabiegów ambulatoryjnych (gabinetowych) nie wymagających pozostania w Klinice na okres obserwacji. Zabieg ten przeprowadza się w znieczuleniu miejscowym i trwa on od 20 do 40 minut. Efekty są natychmiastowe, stabilizują się w przeciągu miesiąca po zabiegu i i utrzymują się przez około 2 lata. Powiększanie penisa z użyciem kwasu hialuronowego, dzięki pełnej degradacji wypełniacza w określonym czasie jest zabiegiem bezpiecznym. Pacjent może się czuć w pełni zaopiekowany przez naszych lekarzy prowadzących, z którymi po zabiegu ma stały kontakt w razie  jakiegokolwiek dyskomfortu, pytań czy wątpliwości związanej z przebiegiem rekonwalescencji.

 

Powiększanie penisa własnym tłuszczem

Moda na poprawianie estetyki ciała za pomocą transplantacji (przeniesienia) tkanki tłuszczowej z jednego miejsca w drugie dotyczy nie tylko kobiet. Coraz więcej pacjentów płci męskiej zaczyna interesować się transplantacją tkanki tłuszczowej i jej wykorzystaniem do powiększenia penisa.

Autologiczna (własna) tkanka tłuszczowa jest najpierw pobierana od pacjenta drogą mikro liposukcji z jednego miejsca ciała (np. z fałdu brzusznego), potem preparowana i specjalnie przygotowywana, aby po krótkiej chwili zostać wprowadzona w celu powiększenia penisa.

Metoda ta jest bardziej złożona i wydłużona w czasie w porównaniu do powiększania członka kwasem hialuronowym. Jej plusem jest możliwość dłuższego utrzymywania się efektów, biozgodność i wykorzystanie tkanki tłuszczowej jako własnego materiału. Minusem może być mniejsza przewidywalność rezultatów, tzw. „gąbczastość prącia” czy konieczność ponowienia lub poprawienia zabiegu w krótkim czasie (tkanka tłuszczowa często w dużej mierze, bezpośrednio po wprowadzeniu jest znacznie metabolizowana). Powiększanie penisa Szczecin własnym tłuszczem jest bardziej inwazyjny od zabiegu z wykorzystaniem kwasu hialuronowego, jednak zdecydowanie mniej ingerujący w porównaniu do powiększania chirurgicznego.

 

Chirurgiczne powiększanie penisa

Większa część penisa znajduje się wewnątrz ciała mężczyzny, dzięki czemu operacja chirurgicznego wydłużenia penisa może w ogóle dojść do skutku. Pomiędzy spojeniem łonowym, a błoną białawą okrywającą ciała jamiste penisa rozpościera się więzadło wieszadłowe prącia.  Utrzymuje ono członek w odpowiedniej pozycji w spoczynku oraz stabilizuje go podczas wzwodu. Przecięcie więzadła wieszadłowego pozwala na wysunięcie na zewnątrz części członka, która do tej pory była ukryta wewnątrz ciała. W ten sposób udaje się wydłużyć penis przynajmniej o 1,5 cm w stanie spoczynku. Niestety w sytuacji kiedy penis znajduję się w fazie wzwodu, efekt zabiegu nie jest zbyt widoczny i zwykle wynosi ok. 1 cm. Chirurdzy urolodzy od wielu lat podejmują temat chirurgicznego powiększenia penisa. Obecnie Amerykańskie Towarzystwo Urologiczne i Amerykańskie Towarzystwo Chirurgów Plastyków stanowczo odradza przeprowadzania tego typu zabiegów na żądanie i aktualnie nie jest rekomendowana żadna metoda chirurgicznego powiększania penisa. Dlaczego? Według wielu lekarzy zabieg chirurgicznej ingerencji w długość prącia, wystawia w pełni zdrowego pacjenta na duże ryzyko powikłań pooperacyjnych. takich jak zakażenia, znaczne zaburzenia wzwodu, impotencja, wystąpienie nadmiernej ruchomości członka w czasie stosunku czy brak stabilizacji penisa w czasie erekcji.

Ważne informacje

Czas trwania zabieguokoło 30-60 minut
Rodzaj wprowadzonego materiałuKwas hialuronowy certyfikowany do powiększania penisa
Wymagane badaniaNa ogół nie wymagane przy ogólnym dobrym stanie zdrowia. Ewentualną konieczność wykonania badań krwi weryfikuje szczegółowa konsultacja lekarska.
PrzeciwwskazaniaChoroby zapalne narządów płciowych, stulejka, zaburzenia krzepnięcia, problemy z potencją.
ZnieczulenieMiejscowe, zabieg jest praktycznie bezbolesny
Pobyt w KliniceNie wymagany, po zabiegu pacjent może wrócić do życia codziennego
Rekonwalescencja4 tygodniowa absencja seksualna
Objawy pozabiegowe Po zabiegu może wystąpić przejściowo:
 • zaczerwienienie,
 • zasinienie w miejscu wprowadzenia kaniuli,
 • delikatne krwiaki,
 • obrzęk,
 • przejściowa bolesność,
 • wrażliwość.
Zalecenia
 • zachowanie wstrzęmięźliwości seksualnej przez 4 tygodnie,
 • stosowanie specjalnej bielizny (przylegającej) i układanie penisa "do góry" przez 2 tygodnie,
 • stosować delikatne, regularne masaże przez 2 tygodnie,
 • unikać intensywnego wysiłku fizycznego, gorących kąpieli, pobytów w saunie, przegrzewania organizmu przez 2 tygodnie.
Wizyta kontrolnaPo 10-14 dniach
Okres utrzymywania się efektuDo 1,5 - 2 lat
Koszt zabiegu5499-7499 PLN
(w zależności od ilości użytego preparatu)

Wszystkie ceny podane są w PLN. Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 KC. Ostateczny koszt usług zostanie określony podczas konsultacji, po dostosowaniu oferty do indywidualnych potrzeb Klienta. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany cen oraz opisywanych na stronie usług.

Powiększanie penisa Szczecin

tel.: +48 723 45 45 45
 • Pogrubianie penisa kwasem hialuronowym
 • Widoczna zmiana objętości prącia
 • Większy komfort współżycia

Nasza siedziba

Brodkiewicz&Skibicka Medical Center
Poznańska 1D/5, 71-785 Szczecin

Skontaktuj się z nami

Recepcja: +48 723 45 45 45

Prof. dr hab. n.med. Andrzej Brodkiewicz: +48 601 79 80 66

Dr n. med. Karolina Skibicka: +48 602 85 55 33

Zapraszamy również do skorzystania z formularza kontaktowego. W przypadku chęci uzyskania odpowiedzi w trybie natychmiastowym zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

  Dbamy o Twoją prywatność. Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Brodkiewicz&Skibicka Medical Center, ul. Poznańska 1D/5, 71-785 Szczecin, NIP: 8511878653. Podane dane będą przetwarzane w celu kontaktu zwrotnego. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

  Zapytanie można wysłać także bezpośrednio na: recepcja@brodkiewicz-skibicka.pl