Powiększanie penisa Szczecin

Jeśli zastanawiasz się o zabiegu mającym na celu powiększenie penisa szczecin, warto byłoby skorzystać ze szczerej, niezobowiązującej i bezpłatnej rozmowy telefonicznej z lekarzem przeprowadzającym zabieg, która już na wstępie rozwieje większość Twoich wątpliwości odnośnie zabiegu i ułatwi kontakt na odległość.

Czujesz się niezręcznie rozmawiając przez telefon, czujesz skrępowanie przed rozmową o powiększaniu penisa w Twoim przypadku?

Nasi Lekarze rozmawiają z Pacjentami o tym zabiegu codziennie. Nie musisz się wstydzić – to dla Nas normalna rozmowa bez tabu. Możesz śmiało zadać wprost każde pytanie na ten temat,
postaramy się udzielić jak najbardziej rzetelnej i szczegółowej odpowiedzi. Obowiązuje Nas tajemnica lekarska – jeśli możemy Tobie pomóc, masz pytania, chciałbyś rozwiać swoje wątpliwości- nie czuj skrępowania. Nasi Lekarze, są otwarci na kontakt i rozmowę wraz z przedstawieniem Tobie co ten zabieg może wnieść w Twoim przypadku.

Wśród pacjentów naszej Kliniki są Panowie z całej Polski oraz z zagranicy i zdajemy sobie sprawę, że często osobna i bezpośrednia konsultacja na miejscu w Szczecinie może nie być dla Ciebie możliwa w optymalnie krótkim i sprawnym terminie „od ręki”. Dlatego wyszliśmy swoim Pacjentom na przeciw i umożliwiamy bezpłatną konsultacje głosową, (jak i po późniejszym umówieniu wizualną z lekarzem prowadzącym). Wystarczy się z nami skontaktować – pod numerem Recepcja +48 723 45 45 45 lub z naszymi Lekarzami +48 602 855 533 lub +48 601 798 066, wtedy ukierunkujemy i udostępnimy właściwy kontakt.

W przypadku, aż 95% Pacjentów już po wstępnej konsultacji telefonicznej lub online – umawiamy Pacjenta na zabieg, przed którym również omawiamy wszystko dokładnie i rzetelnie. Klinika rezerwuje 1,5 godziny prywatnego czasu dla Pacjenta, w trakcie którego odbywa się ponowna, już bezpośrednia konsultacja przed zabiegiem, właściwy zabieg (około 20 minut) i pozabiegowa
kawa / herbata / słodki poczęstunek dla Pacjenta wraz z rozmowami po zabiegu, jeśli Pacjent ma dodatkowe pytania odnośnie zabiegu jakim jest powiększanie penisa szczecin.

Dbamy o swoich Pacjentów również po opuszczeniu Kliniki. Po zabiegu dostają Panowie od Nas specjalne zalecenia, ewentualne leki wspomagające po zabiegu oraz naszą pełną opiekę po zabiegową w postaci bezpośredniego kontaktu do lekarza prowadzącego w razie potrzeby skonsultowania się w trakcie okresu rekonwalescencji (około 7-14 dni).

Zapraszamy na konsultacje telefoniczne lub konsultacje on-line.

Dziękujemy za zaufanie.
Zespół B&S.

Powiększanie penisa Szczecin

tel.: +48 723 45 45 45
  • Pogrubianie penisa kwasem hialuronowym
  • Widoczna zmiana objętości prącia
  • Większy komfort współżycia

Nasza siedziba

Brodkiewicz&Skibicka Medical Center
Poznańska 1D/5, 71-785 Szczecin

Skontaktuj się z nami

Recepcja: +48 723 45 45 45

Prof. dr hab. n.med. Andrzej Brodkiewicz: +48 601 79 80 66

Dr n. med. Karolina Skibicka: +48 602 85 55 33

Zapraszamy również do skorzystania z formularza kontaktowego. W przypadku chęci uzyskania odpowiedzi w trybie natychmiastowym zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

    Dbamy o Twoją prywatność. Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Brodkiewicz&Skibicka Medical Center, ul. Poznańska 1D/5, 71-785 Szczecin, NIP: 8511878653. Podane dane będą przetwarzane w celu kontaktu zwrotnego. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

    Zapytanie można wysłać także bezpośrednio na: recepcja@brodkiewicz-skibicka.pl