Powiększanie penisa Szczecin

Jeśli zastanawiasz się o zabiegu mającym na celu powiększenie penisa szczecin, warto byłoby skorzystać ze szczerej, niezobowiązującej i bezpłatnej rozmowy telefonicznej z lekarzem przeprowadzającym zabieg, która już na wstępie rozwieje większość Twoich wątpliwości odnośnie zabiegu i ułatwi kontakt na odległość.

Czujesz się niezręcznie rozmawiając przez telefon, czujesz skrępowanie przed rozmową o powiększaniu penisa w Twoim przypadku?

Nasi Lekarze rozmawiają z Pacjentami o tym zabiegu codziennie. Nie musisz się wstydzić – to dla Nas normalna rozmowa bez tabu. Możesz śmiało zadać wprost każde pytanie na ten temat,
postaramy się udzielić jak najbardziej rzetelnej i szczegółowej odpowiedzi. Obowiązuje Nas tajemnica lekarska – jeśli możemy Tobie pomóc, masz pytania, chciałbyś rozwiać swoje wątpliwości- nie czuj skrępowania. Nasi Lekarze, są otwarci na kontakt i rozmowę wraz z przedstawieniem Tobie co ten zabieg może wnieść w Twoim przypadku.

Wśród pacjentów naszej Kliniki są Panowie z całej Polski oraz z zagranicy i zdajemy sobie sprawę, że często osobna i bezpośrednia konsultacja na miejscu w Szczecinie może nie być dla Ciebie możliwa w optymalnie krótkim i sprawnym terminie „od ręki”. Dlatego wyszliśmy swoim Pacjentom na przeciw i umożliwiamy bezpłatną konsultacje głosową, (jak i po późniejszym umówieniu wizualną z lekarzem prowadzącym). Wystarczy się z nami skontaktować – pod numerem Recepcja +48 723 45 45 45 lub z naszymi Lekarzami +48 602 855 533 lub +48 601 798 066, wtedy ukierunkujemy i udostępnimy właściwy kontakt.

W przypadku, aż 95% Pacjentów już po wstępnej konsultacji telefonicznej lub online – umawiamy Pacjenta na zabieg, przed którym również omawiamy wszystko dokładnie i rzetelnie. Klinika rezerwuje 1,5 godziny prywatnego czasu dla Pacjenta, w trakcie którego odbywa się ponowna, już bezpośrednia konsultacja przed zabiegiem, właściwy zabieg (około 20 minut) i pozabiegowa
kawa / herbata / słodki poczęstunek dla Pacjenta wraz z rozmowami po zabiegu, jeśli Pacjent ma dodatkowe pytania odnośnie zabiegu jakim jest powiększanie penisa szczecin.

Dbamy o swoich Pacjentów również po opuszczeniu Kliniki. Po zabiegu dostają Panowie od Nas specjalne zalecenia, ewentualne leki wspomagające po zabiegu oraz naszą pełną opiekę po zabiegową w postaci bezpośredniego kontaktu do lekarza prowadzącego w razie potrzeby skonsultowania się w trakcie okresu rekonwalescencji (około 7-14 dni).

Zapraszamy na konsultacje telefoniczne lub konsultacje on-line.

Dziękujemy za zaufanie.
Zespół B&S.

Ważne informacje

Czas trwania zabieguokoło 30-60 minut
Rodzaj wprowadzonego materiałuKwas hialuronowy certyfikowany do powiększania penisa
Wymagane badaniaNa ogół nie wymagane przy ogólnym dobrym stanie zdrowia. Ewentualną konieczność wykonania badań krwi weryfikuje szczegółowa konsultacja lekarska.
PrzeciwwskazaniaChoroby zapalne narządów płciowych, stulejka, zaburzenia krzepnięcia, problemy z potencją.
ZnieczulenieMiejscowe, zabieg jest praktycznie bezbolesny
Pobyt w KliniceNie wymagany, po zabiegu pacjent może wrócić do życia codziennego
Rekonwalescencja4 tygodniowa absencja seksualna
Objawy pozabiegowe Po zabiegu może wystąpić przejściowo:
 • zaczerwienienie,
 • zasinienie w miejscu wprowadzenia kaniuli,
 • delikatne krwiaki,
 • obrzęk,
 • przejściowa bolesność,
 • wrażliwość.
Zalecenia
 • zachowanie wstrzęmięźliwości seksualnej przez 4 tygodnie,
 • stosowanie specjalnej bielizny (przylegającej) i układanie penisa "do góry" przez 2 tygodnie,
 • stosować delikatne, regularne masaże przez 2 tygodnie,
 • unikać intensywnego wysiłku fizycznego, gorących kąpieli, pobytów w saunie, przegrzewania organizmu przez 2 tygodnie.
Wizyta kontrolnaPo 10-14 dniach
Okres utrzymywania się efektuDo 1,5 - 2 lat
Koszt zabiegu5499-7499 PLN
(w zależności od ilości użytego preparatu)

Wszystkie ceny podane są w PLN. Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 KC. Ostateczny koszt usług zostanie określony podczas konsultacji, po dostosowaniu oferty do indywidualnych potrzeb Klienta. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany cen oraz opisywanych na stronie usług.

Powiększanie penisa Szczecin

tel.: +48 723 45 45 45
 • Pogrubianie penisa kwasem hialuronowym
 • Widoczna zmiana objętości prącia
 • Większy komfort współżycia

Nasza siedziba

Brodkiewicz&Skibicka Medical Center
Poznańska 1D/5, 71-785 Szczecin

Skontaktuj się z nami

Recepcja: +48 723 45 45 45

Prof. dr hab. n.med. Andrzej Brodkiewicz: +48 601 79 80 66

Dr n. med. Karolina Skibicka: +48 602 85 55 33

Zapraszamy również do skorzystania z formularza kontaktowego. W przypadku chęci uzyskania odpowiedzi w trybie natychmiastowym zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

  Dbamy o Twoją prywatność. Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Brodkiewicz&Skibicka Medical Center, ul. Poznańska 1D/5, 71-785 Szczecin, NIP: 8511878653. Podane dane będą przetwarzane w celu kontaktu zwrotnego. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

  Zapytanie można wysłać także bezpośrednio na: recepcja@brodkiewicz-skibicka.pl