Powiększanie penisa Szczecin

Powiększanie penisa Poznań

Ważna informacja dla naszych pacjentów

Wszystkie zabiegi powiększania penisa wykonywane są przez Pana Profesora Brodkiewicza WYŁĄCZNIE w Szczecinie.

Konsultacje przedzabiegowe mogą odbyć się też telefonicznie lub/i on-line.

Klinika medycyny estetycznej Poznań – najczęstszym powodem jej odwiedzania przez pacjentów płci męskiej są ich kompleksy związane z niezadowoleniem z długości oraz rozmiaru przyrodzenia. Badania dowodzą, że aż ok 50% mężczyzn jest niezadowolonych ze swojego penisa, którego średnia długość waha się w granicach 12-15cm. Do tej pory można było skorzystać jedynie z wyjątkowo inwazyjnego zabiegu, obarczonego ryzykiem powikłań pozabiegowych tzw. falloplastyki. Jest to skomplikowany zabieg chirurgiczny, polegający na nacięciu wiązadeł procowatych, wykonywany w znieczuleniu ogólnym, którego średni czas trwania wykosi ok. 2 godziny.

Brodkiewicz&Skibicka Medical Center wychodzi naprzeciw pacjentom ceniącym komfort zabiegu oraz minimalizując ryzyko jakichkolwiek działań niepożądanych i powikłań w trakcie oraz po zabiegu. W klinice stosowana jest metoda optycznego powiększania i pogrubienia penisa kwasem hialuronowym wysokiej gęstości. Stosunkowo mało inwazyjny i do tego trwający ok. 45 min. zabieg pozwala powiększyć nie tylko obwód prącia, ale i optycznie uwydatnić cały jego gabaryt.

Tylko najwyższej jakości preparaty

Używamy preparatów najwyższej jakości, dbając tym samym w maksymalny sposób o bezpieczeństwo naszych pacjentów. Stosujemy zaawansowane wypełniacze do ciała –  certyfikowane preparaty medyczne na bazie wysokousieciowanego hialuronianu sodu / kwasu hialuronowego – 10ml (100um oraz 125um). Mają one specjalne przeznaczenie do zabiegów estetycznych miejsc intymnych – powiększanie penisa Poznań, co potwierdza szereg certyfikatów i badań medycznych.

Dlaczego certyfikowany preparat medyczny na bazie wysokousieciowanego hialuronianu sodu / kwasu hialuronowego?

1. Po pierwsze – posiada certyfikację medyczną CE III klasy (najwyższe bezpieczeństwo)
2. Preparat jest zarejestrowany w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych
3. Preparat jest dystrybuowany w Polsce od wielu lat, a wcześniej przeszedł pozytywnie rygorystyczne badania kliniczne pod kątem FDA, co potwierdza ich jakość i bezpieczeństwo.
4. Preparaty są usieciowane nowoczesną metodą MCL (sieciowanie wieloetapowe), więc nie zawiera uczulających substancji sieciujących w przeciwieństwie do metody sieciowania BDDE.
5. Dzięki wykorzystanej metodzie usieciowania preparat ma wysoką lepkość, więc nie migruje, jest plastyczny (zmniejszone uczucie obcego ciała w organizmie oraz brak ryzyka grudkowania się), ma wyższy poziom absorcji wody przez cząsteczkę, więc jest bardziej wydajny. Dodatkowo struktura cząsteczek poprzez łączenie mniejszych w większe (podczas sieciowania) jest bardzo stabilna, więc preparat dłużej się metabolizuje, a dzięki temu efekt jest bardziej trwały.
6. Nasi doświadczeni lekarze jak u zadowoleni pacjenci potwierdzają jego jakość oraz bezpieczeństwo.

Do pobrania:

Certyfikat CE – HyalDew, DeneB
Deklaracja zgodności – HyalDew, DeneB
DeneB Classic product statement

Jak wygląda zabieg powiększania penisa?

Zabieg poprzedzony jest zawsze szczegółową konsultacją medyczną, podczas której lekarz skrupulatnie zbiera wywiad od pacjenta odnośnie rodzaju problemu, wskazań do zabiegu, chorób przewlekłych, ewentualnych przeciwwskazań i dokładnie przedstawia jak będzie wyglądał zabieg. Zabieg powiększenia penisa kwasem hialuronowym odbywa się w sterylnych warunkach sali zabiegowej i przeprowadzany jest w krótkotrwałym znieczuleniu miejscowym. Czas trwania zabiegu to ok. 45 min. Dzięki precyzyjnej – lokalnej blokadzie nerwu płciowo-udowego pacjent nie odczuwa jakiegokolwiek dyskomfortu w czasie trwania zabiegu. W znieczuleniu lekarz wprowadza preparat kwasu hialuronowego przy pomocy cienkiej kaniuli w przestrzeń nad powięzią głęboką prącia. Dzięki odpowiednio dobranej ilość kwasu hialuronowego możliwe jest osiągnięcie pożądanych efektów już bezpośrednio po zabiegu. Nie ma potrzeby hospitalizacji, a pacjent tego samego dnia może wrócić do domu.

Wskazania do zabiegu pogrubiania prącia

Najczęstszym wskazaniem do wykonania zabiegu jest niezadowolenie z rozmiaru penisa (długości, grubości, obwodu) oraz chęć poprawy satysfakcji seksualnej własnej jak i ze strony partnerki lub partnera.

Kiedy warto powiększyć członek?

Głównym powodem dla którego pacjenci decydują się na powiększanie penisa Poznań (poza kompleksami, które im doskwierają) jest także chęć zwiększenia doznań seksualnych swoich i partnerki (partnera). Najbardziej wrażliwe na bodźce seksualne u kobiety jest pierwsze ok. 10 cm pochwy, wargi sromowe i łechtaczka. Mniej więcej taką długość penisa osiąga zdecydowana większość mężczyzn kiedy dochodzi do zbliżenia. Dlatego też w naszej Klinice podczas zabiegu skupiamy się przede wszystkim na zwiększeniu obwodu zarówno nasady członka, jak i jego ogólnej wielkości, przez co możliwe jest zwiększenie obustronnej intensywności doznań, a tym samym zwiększenia satysfakcji z samego współżycia.

Efekty

Sprawdź efekty klikając tutaj.

Postępowanie po zabiegu

Mimo, iż powiększanie penisa Poznań nie jest zabiegiem mocno inwazyjnym, po jego wykonaniu pacjenta obowiązuje min. dwutygodniowa abstynencja seksualna, w celu uniknięcia ewentualnego przemieszczenia podanego preparatu. Wszystkie szczegółowe informacje o postępowaniu i zaleceniach pozabiegowych przekazywane są pacjentowi podczas indywidualnej konsultacji lekarskiej, a następnie na piśmie w formie zaleceń bezpośrednio po zabiegu.

Wizyta kontrolna w Klinice powinna odbyć się po około 10-14 dniach. Wykonywane jest badanie pacjenta oraz przeprowadzany dokładny wywiad odnośnie jego samopoczucia i odczuć pozabiegowych oraz stosowania się do zaleceń.

Powiększanie penisa Poznań

tel.: +48 723 45 45 45
  • Pogrubianie penisa kwasem hialuronowym
  • Widoczna zmiana objętości prącia
  • Większy komfort współżycia

Zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego. W przypadku chęci uzyskania odpowiedzi w trybie natychmiastowym zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

    Dbamy o Twoją prywatność. Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Brodkiewicz&Skibicka Medical Center, ul. Poznańska 1D/5, 71-785 Szczecin, NIP: 8511878653. Podane dane będą przetwarzane w celu kontaktu zwrotnego. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

    Zapytanie można wysłać także bezpośrednio na: recepcja@brodkiewicz-skibicka.pl
    Poznań