Powiększanie penisa Szczecin

Dlaczego warto wybrać właściwą klinikę i właściwego specjalistę wykonującego zabiegi urologii estetycznej, czyli właśnie zabieg powiększania i modelowania wielkości penisa?

Zabiegi powiększania penisa:

1. Mogą odbywać się przy użyciu niewłaściwej jakości, czy nieodpowiedniej certyfikacji preparatami. Warto dopytać czy podawany Tobie preparat ma wskazania do powiększanie penisa. Wiele preparatów wykazuje wskazanie ogólne, jednak według naszych wieloletnich doświadczeń, jeśli Pacjent chce uzyskać efekt premium, uniknąć przykrych powikłań i po prostu być czerpać satysfakcję z właściwej, pożądanej wielkości penisa – w tym temacie nie należy iść na kompromis. Na jakości nie można oszczędzać, a zastosowanie jedynie preparatu o najwyższej standaryzacji i specjalnie certyfikowanego do powiększania i modelowania penisa wydaje się bez wątpienia jedynym słusznym rozwiązaniem dla Pacjentów ceniących jakość, bezpieczeństwo i oczekiwany rezultat.

Nie raz spotkaliśmy się z doniesieniami od Pacjentów, dla których sam zabieg ze względu na brak odpowiedniej wiedzy okazał się koszmarem i udali się do nas po pomoc po nieudanym zabiegu powiększania penisa (preparat przemieszczony, nierównomiernie ułożony, grudkujący). Wielu z tych Pacjentów miało wykonywane zabiegi kwasem hialuronowym nieodpowiednio certyfikowanym, o wskazaniach i przeznaczeniu np. typowo kobiecym – do modelowania warg sromowych u Kobiet.

Pacjenci byli bardzo rozczarowani tymi informacjami, które przecież wynikały z ich dokumentacji, niemniej nie zostali o tym fakcie należycie i wcześniej poinformowani. Warto zwrócić szczególną uwagę na rzetelność lekarza wykonującego u Ciebie zabieg oraz możliwość odbycia nieskrępowanej i szczerej rozmowy.

2. Mogą odbywać się w warunkach niespełniających standardów anty i aseptyki. Nieprzystosowany gabinet do zabiegów z przerwaniem ciągłości tkanek to znacznie zwiększone ryzyko pojawienia się działań niepożądanych (m.in. zakażeń, utrudnionego gojenia) czy ostrych lub przewlekłych powikłań. Zwróć uwagę na to czy lekarz jak i osoba asystująca przy zabiegu jest odpowiednio do niego przygotowana pod względem odzieży medycznej, przestrzegania zasad anty i aseptyki, jak i czy miejsce gdzie odbywa się zabieg jest odpowiednio do niego przeznaczone (warunki sali zabiegowej, specjalne sterylne, jałowe obłożenia itp.).

Twój komfort, bezpieczeństwo zabiegowe i satysfakcja z efektu powiększenia i modelowania penisa powinny być priorytetem dla Twojego lekarza prowadzącego, dlatego dobrze go wybierz, z troski o własne zdrowie i osiągnięcie oczekiwanych rezultatów.





Ważne informacje

Czas trwania zabieguokoło 30-60 minut
Rodzaj wprowadzonego materiałuKwas hialuronowy certyfikowany do powiększania penisa
Wymagane badaniaNa ogół nie wymagane przy ogólnym dobrym stanie zdrowia. Ewentualną konieczność wykonania badań krwi weryfikuje szczegółowa konsultacja lekarska.
PrzeciwwskazaniaChoroby zapalne narządów płciowych, stulejka, zaburzenia krzepnięcia, problemy z potencją.
ZnieczulenieMiejscowe, zabieg jest praktycznie bezbolesny
Pobyt w KliniceNie wymagany, po zabiegu pacjent może wrócić do życia codziennego
Rekonwalescencja4 tygodniowa absencja seksualna
Objawy pozabiegowe Po zabiegu może wystąpić przejściowo:
 • zaczerwienienie,
 • zasinienie w miejscu wprowadzenia kaniuli,
 • delikatne krwiaki,
 • obrzęk,
 • przejściowa bolesność,
 • wrażliwość.
Zalecenia
 • zachowanie wstrzęmięźliwości seksualnej przez 4 tygodnie,
 • stosowanie specjalnej bielizny (przylegającej) i układanie penisa "do góry" przez 2 tygodnie,
 • stosować delikatne, regularne masaże przez 2 tygodnie,
 • unikać intensywnego wysiłku fizycznego, gorących kąpieli, pobytów w saunie, przegrzewania organizmu przez 2 tygodnie.
Wizyta kontrolnaPo 10-14 dniach
Okres utrzymywania się efektuDo 1,5 - 2 lat
Koszt zabiegu5499-7499 PLN
(w zależności od ilości użytego preparatu)

Wszystkie ceny podane są w PLN. Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 KC. Ostateczny koszt usług zostanie określony podczas konsultacji, po dostosowaniu oferty do indywidualnych potrzeb Klienta. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany cen oraz opisywanych na stronie usług.

Powiększanie penisa Szczecin

tel.: +48 723 45 45 45
 • Pogrubianie penisa kwasem hialuronowym
 • Widoczna zmiana objętości prącia
 • Większy komfort współżycia

Nasza siedziba

Brodkiewicz&Skibicka Medical Center
Poznańska 1D/5, 71-785 Szczecin

Skontaktuj się z nami

Recepcja: +48 723 45 45 45

Prof. dr hab. n.med. Andrzej Brodkiewicz: +48 601 79 80 66

Dr n. med. Karolina Skibicka: +48 602 85 55 33

Zapraszamy również do skorzystania z formularza kontaktowego. W przypadku chęci uzyskania odpowiedzi w trybie natychmiastowym zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

  Dbamy o Twoją prywatność. Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Brodkiewicz&Skibicka Medical Center, ul. Poznańska 1D/5, 71-785 Szczecin, NIP: 8511878653. Podane dane będą przetwarzane w celu kontaktu zwrotnego. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

  Zapytanie można wysłać także bezpośrednio na: recepcja@brodkiewicz-skibicka.pl