Powiększanie penisa Szczecin

Czy konsultacja medyczna może być połączona z ewentualnym zabiegiem? Mieszkam za granicą / kilkaset kilometrów od Szczecina.

Tak, po wcześniejszej szczegółowej rozmowie telefonicznej z Lekarzem – jeśli nie będzie żadnych zastrzeżeń zdrowotnych jest możliwe połączenie konsultacji medycznej z ewentualnym zabiegiem.

 

Czy długo będę czekał na ustalenie terminu zabiegu?

W zależności od możliwości czasowych naszych lekarzy, termin na zabieg – powiększanie penisa Szczecin – wyznaczamy w przeciągu około dwóch tygodni. Jeśli Pacjentowi bardzo zależy na czasie jest możliwe wyznaczenie terminu wcześniej, jednak prosimy o wyrozumiałość – gdyż dla zachowania najwyższej jakości i precyzji oferowanego zabiegu, zabieg odbywa się w obecności dwóch lekarzy (prowadzącego i lekarza asysty).

 

Czy jest możliwe umówienie się na zabieg w sobotę?

Tak, terminy sobotnie są możliwe, jednak nie w każdą sobotę będzie to możliwe. Termin sobotni zdecydowanie wydłuża okres oczekiwania na termin, dlatego zachęcamy do wyboru bardziej alternatywnych, ale też optymalnych terminów w tygodniu.

 

Jaka jest aktualna cena zabiegu i od czego zależy?

Aktualny koszt pogrubienia/powiększenia optycznego penisa kwasem hialuronowym to koszt 5499-7499 PLN. Podajemy 10 ml pełnowartościowego produktu- jest to optymalna ilość preparatu dla zdecydowanej większości Pacjentów.

Koszt zabiegu uzależniony jest od wielu zmiennych- w Naszej Klinice najważniejsza jest JAKOŚĆ. Pracujemy na preparatach tylko o najwyższej jakości, w pełni przebadanych, z kompletem certyfikatów medycznych. Bezpieczeństwo zabiegu dla Nas i Naszych Pacjentów jest priorytetem.

 

Jak wygląda kwalifikacja do zabiegu?

Rzetelnej informacji nt. przebiegu zabiegu jakim jest powiększanie penisa Szczecin, wskazań i przeciwwskazań indywidualnych może udzielić Pacjentowi Lekarz w trakcie bezpośredniej konsultacji medycznej. Jeśli nie ma Pan ogólnych problemów ze zdrowiem (np. nieunormowana cukrzyca, choroby autoimmunologiczne, nieunormowane nadciśnienie, problemy z krzepliwością i gojeniem) nie są wymagane dodatkowe badania. Wstępne informacje jak najbardziej może Pan uzyskać już w trakcie rozmowy telefonicznej.

 

Jak się przygotować do zabiegu powiększania penisa?

Warto na pewno kilka dni przed zadbać o zdrowy tryb życia, ograniczyć stres, dobrze się odżywiać. Dzień przed warto ogolić miejsca intymne- szczególnie w okolicy penisa dla higieny przed-zabiegiem jak i sprawnego wykonania zabiegu przez lekarza prowadzącego bez niepotrzebnego zwiększania ryzyka nadkażeń czy podrażnień pozabiegowych.

 

Czy po zabiegu powiększania penisa zdarzają się powikłania?

Zabieg powiększania penisa w zależności od wybranej metody może nieść za sobą ryzyko różnych powikłań. Jako lekarze specjalizujący się w tego typu zabiegach – w naszej Klinice wybraliśmy metodę możliwie jak najbardziej skuteczną i bezpieczną, jaką jest powiększanie penisa kwasem hialuronowym. Dzięki naszemu doświadczeniu minimalizujemy ewentualne ryzyko powikłań po zabiegowych już w momencie wstępnej konsultacji u Pacjenta. Sam zabieg jest wykonywany sprawnie i jednym z najpopularniejszych działań niepożądanych – w pełni przejściowych jest wystąpienie małego siniaka, krwiaka w miejscu wprowadzenia kaniuli oraz obrzęk. Nie wykonujemy zabiegów u Pacjentów z chorobami ogólnoustrojowymi, które dyskwalifikują poprawne gojenie. Nie wykonujemy również zabiegu wprowadzenia preparatu na żołądź- gdyż ta okolica nie jest rekomendowana do suplementacji z racji bardzo dużego odsetku powikłań naczyniowych. Stanowczo odradzamy zabieg w okolicy żołędzi prącia. W naszej Klinice wykonaliśmy już kilka tysięcy zabiegów i nie było absolutnie żadnych powikłań. Pacjent ma zawsze z Lekarzami pełny kontakt w sprawie pytań po zabiegu i jest pod opieką w trakcie okresu rekonwalescencji.

 

Czy można powiększyć penisa kosmetykami użytku zewnętrznego (kremy, maści, żele) lub tabletkami?

Nie można powiększyć trwale penisa tego typu specyfikami gdyż nie pokonują one nawet bariery skórno-naskórkowej, a co dopiero – również nie penetrują one do ciał jamistych. Tego typu substancje mogą tylko wywoływać przejściowe uczucie mrowienia, gorąca, które może działać stymulująco na zwiększenie wrażliwości narządu- nie jego powiększenie jako faktyczne dodanie objętości.

 

Jak wygląda sprawa z seksem przed i po zabiegu powiększania penisa?

Przed zabiegiem nie ma problemu, można uprawiać seks – zalecamy jednak nie nadwyrężanie narządu żeby uniknąć zbędnych urazów, przetarć bezpośrednio przed zabiegiem. Po zabiegu powiększania penisa zalecamy wstrzemięźliwość przez około 4 tygodnie aczkolwiek w oparciu o nasze doświadczenie i obserwację naszych pacjentów (pomimo iż producent preparatu zaleca 4 tygodnie wstrzemięźliwości), osobiście uważamy ze 10 dni całkowicie wystarcza. To ważne w aspekcie profilaktyki zakażeń, bezpieczeństwa adaptacji preparatu i efektu końcowego- na długo.

 

Czy suplementy powiększające penisa są skuteczne?

Aktualnie istnieje na rynku wiele suplementów żerujących na ludzkiej naiwności. Nie należy podchodzić do ich działania poważnie. Mogą one nieznacznie poprawiać libido czy zwiększać chęć na sex – ale nie będą w żaden medycznie potwierdzony i trwały sposób powiększać penisa. Jedynymi metodami do skutecznego powiększenia penisa jest powiększenie chirurgiczne czy powiększenie na skutek wprowadzenia kwasu hialuronowego czy tkanki tłuszczowej. W naszej Klinice zabiegi powiększania penisa kwasem hialuronowym wykonujemy autorską metodą z jednego wkłucia, która została wypracowana i udoskonalona przez wiele lat doświadczeń, w oparciu o kilka tysięcy zabiegów.

 

Czy istnieją skuteczne ćwiczenia mające na celu naturalne powiększenie penisa?

Nie istnieją efektywne ćwiczenia powiększające penisa, gdyż ciała jamiste odpowiadające głównie za objętość narządu nie są zbudowane z aktywnych mięśni poprzecznie prążkowanych – jak np. triceps czy biceps.

 

Jacy Pacjenci jeśli chodzi o typ Mężczyzn najczęściej korzystają z zabiegu powiększenia penisa?

Jest to bardzo ciekawe pytanie na które nie mamy jednoznacznej odpowiedzi. Na pewno odwiedzają Nas trzy typy Pacjentów: 1)Mężczyźni, którzy potrzebują suplementacji prącia kwasem hialuronowym ze względów anatomicznych, zabieg da tym mężczyznom rzeczywisty benefit zwiększenia objętości, która poprawi wielkość narządu. 2)Mężczyźni, którzy chcą powiększyć objętość penisa z racji poprawy swoich możliwości, bez wyraźnych wskazań anatomicznych (narząd w standardowym rozmiarze)- ze wskazaniami psychologicznych – chęć poprawy pewności siebie. 3) Mężczyźni, którzy traktują zabieg i jego efekt jako „podróż w nieznane”, szukający wzmocnienia doznań seksualnych, zwiększenia możliwości zarówno anatomicznych jak i psychologicznych, trafiający do Naszej Kliniki za namową znajomich, partnerki czy po prostu z ciekawości jak efekt powiększenia penisa wpłynie pozytywnie na ich życie seksualne.

 

Czy warto jest powiększać kwasem hialuronowym czy tkanką tłuszczową żołądź prącia? Czy to bezpieczne?

Jeśli chodzi o powiększenie żołędzi prącia – nie wykonujemy tego w Naszej Klinice. Jest to akurat miejsce obarczone bardzo duża ilością powikłań naczyniowych, stanowczo odradzamy. Zdecydowanie polecamy powiększyć prącie o obwód i grubość- co dodaje również optycznie wielkości w ogólnym wyglądzie.

 

Jak długo utrzymują się efekty zabiegu?

Obserwując naszych powracających Pacjentów – efekt zabiegu może utrzymać się od kilku miesięcy do nawet kilku lat. Nasza statystyka potwierdza, ze u zdecydowanej większości Naszych Pacjentów efekt utrzymuje się co najmniej 2 lata – i jak powracają na kolejny zabieg- np. po 2-3 latach, zabieg jest tylko „odświeżeniem” pierwotnego efektu- gdyż obserwujemy dalej utrzymywanie się preparatu z zeszłego zabiegu w granicach nawet do 50%. Używamy w przypadku wszystkich Pacjentów tylko i wyłącznie preparaty certyfikowane i zatwierdzone przez UE do wprowadzania w okolice penisa. Bezpieczeństwo zabiegowe i komfort efektu Naszych Pacjentów to priorytet.

Ważne informacje

Czas trwania zabieguokoło 30-60 minut
Rodzaj wprowadzonego materiałuKwas hialuronowy certyfikowany do powiększania penisa
Wymagane badaniaNa ogół nie wymagane przy ogólnym dobrym stanie zdrowia. Ewentualną konieczność wykonania badań krwi weryfikuje szczegółowa konsultacja lekarska.
PrzeciwwskazaniaChoroby zapalne narządów płciowych, stulejka, zaburzenia krzepnięcia, problemy z potencją.
ZnieczulenieMiejscowe, zabieg jest praktycznie bezbolesny
Pobyt w KliniceNie wymagany, po zabiegu pacjent może wrócić do życia codziennego
Rekonwalescencja4 tygodniowa absencja seksualna
Objawy pozabiegowe Po zabiegu może wystąpić przejściowo:
 • zaczerwienienie,
 • zasinienie w miejscu wprowadzenia kaniuli,
 • delikatne krwiaki,
 • obrzęk,
 • przejściowa bolesność,
 • wrażliwość.
Zalecenia
 • zachowanie wstrzęmięźliwości seksualnej przez 4 tygodnie,
 • stosowanie specjalnej bielizny (przylegającej) i układanie penisa "do góry" przez 2 tygodnie,
 • stosować delikatne, regularne masaże przez 2 tygodnie,
 • unikać intensywnego wysiłku fizycznego, gorących kąpieli, pobytów w saunie, przegrzewania organizmu przez 2 tygodnie.
Wizyta kontrolnaPo 10-14 dniach
Okres utrzymywania się efektuDo 1,5 - 2 lat
Koszt zabiegu5499-7499 PLN
(w zależności od ilości użytego preparatu)

Wszystkie ceny podane są w PLN. Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 KC. Ostateczny koszt usług zostanie określony podczas konsultacji, po dostosowaniu oferty do indywidualnych potrzeb Klienta. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany cen oraz opisywanych na stronie usług.

Powiększanie penisa Szczecin

tel.: +48 723 45 45 45
 • Pogrubianie penisa kwasem hialuronowym
 • Widoczna zmiana objętości prącia
 • Większy komfort współżycia

Nasza siedziba

Brodkiewicz&Skibicka Medical Center
Poznańska 1D/5, 71-785 Szczecin

Skontaktuj się z nami

Recepcja: +48 723 45 45 45

Prof. dr hab. n.med. Andrzej Brodkiewicz: +48 601 79 80 66

Dr n. med. Karolina Skibicka: +48 602 85 55 33

Zapraszamy również do skorzystania z formularza kontaktowego. W przypadku chęci uzyskania odpowiedzi w trybie natychmiastowym zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

  Dbamy o Twoją prywatność. Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Brodkiewicz&Skibicka Medical Center, ul. Poznańska 1D/5, 71-785 Szczecin, NIP: 8511878653. Podane dane będą przetwarzane w celu kontaktu zwrotnego. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

  Zapytanie można wysłać także bezpośrednio na: recepcja@brodkiewicz-skibicka.pl