Powiększanie penisa Szczecin

Czy konsultacja medyczna może być połączona z ewentualnym zabiegiem? Mieszkam za granicą / kilkaset kilometrów od Szczecina.

Tak, po wcześniejszej szczegółowej rozmowie telefonicznej z Lekarzem – jeśli nie będzie żadnych zastrzeżeń zdrowotnych jest możliwe połączenie konsultacji medycznej z ewentualnym zabiegiem.

 

Czy długo będę czekał na ustalenie terminu zabiegu?

W zależności od możliwości czasowych naszych lekarzy, termin na zabieg – powiększanie penisa Szczecin – wyznaczamy w przeciągu około dwóch tygodni. Jeśli Pacjentowi bardzo zależy na czasie jest możliwe wyznaczenie terminu wcześniej, jednak prosimy o wyrozumiałość – gdyż dla zachowania najwyższej jakości i precyzji oferowanego zabiegu, zabieg odbywa się w obecności dwóch lekarzy (prowadzącego i lekarza asysty).

 

Czy jest możliwe umówienie się na zabieg w sobotę?

Tak, terminy sobotnie są możliwe, jednak nie w każdą sobotę będzie to możliwe. Termin sobotni zdecydowanie wydłuża okres oczekiwania na termin, dlatego zachęcamy do wyboru bardziej alternatywnych, ale też optymalnych terminów w tygodniu.

 

Jaka jest aktualna cena zabiegu i od czego zależy?

Aktualny koszt pogrubienia/powiększenia optycznego penisa kwasem hialuronowym to koszt 5.000 zł. Podajemy 10 ml pełnowartościowego produktu- jest to optymalna ilość preparatu dla zdecydowanej większości Pacjentów.

Koszt zabiegu uzależniony jest od wielu zmiennych- w Naszej Klinice najważniejsza jest JAKOŚĆ. Pracujemy na preparatach tylko o najwyższej jakości, w pełni przebadanych, z kompletem certyfikatów medycznych. Bezpieczeństwo zabiegu dla Nas i Naszych Pacjentów jest priorytetem.

 

Jak wygląda kwalifikacja do zabiegu?

Rzetelnej informacji nt. przebiegu zabiegu jakim jest powiększanie penisa Szczecin, wskazań i przeciwwskazań indywidualnych może udzielić Pacjentowi Lekarz w trakcie bezpośredniej konsultacji medycznej. Jeśli nie ma Pan ogólnych problemów ze zdrowiem (np. nieunormowana cukrzyca, choroby autoimmunologiczne, nieunormowane nadciśnienie, problemy z krzepliwością i gojeniem) nie są wymagane dodatkowe badania. Wstępne informacje jak najbardziej może Pan uzyskać już w trakcie rozmowy telefonicznej.

Powiększanie penisa Szczecin

tel.: +48 723 45 45 45
  • Pogrubianie penisa kwasem hialuronowym
  • Widoczna zmiana objętości prącia
  • Większy komfort współżycia

Nasza siedziba

Brodkiewicz&Skibicka Medical Center
Poznańska 1D/5, 71-785 Szczecin

Skontaktuj się z nami

Recepcja: +48 723 45 45 45

Prof. dr hab. n.med. Andrzej Brodkiewicz: +48 601 79 80 66

Dr n. med. Karolina Skibicka: +48 602 85 55 33

Zapraszamy również do skorzystania z formularza kontaktowego. W przypadku chęci uzyskania odpowiedzi w trybie natychmiastowym zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

    Dbamy o Twoją prywatność. Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Brodkiewicz&Skibicka Medical Center, ul. Poznańska 1D/5, 71-785 Szczecin, NIP: 8511878653. Podane dane będą przetwarzane w celu kontaktu zwrotnego. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

    Zapytanie można wysłać także bezpośrednio na: recepcja@brodkiewicz-skibicka.pl