Powiększanie penisa Szczecin

Czy powiększenie penisa kwasem hialuronowym szczecin jest lepsze niż tkanką tłuszczową? Jakie są różnice, zalety i wady tych metod?

Naszym zdaniem powiększenie penisa kwasem hialuronowym jest metodą prostszą, mniej inwazyjną i przede bezpieczniejszą dla Pacjenta. Kwas hialuronowy jest z naszej perspektywy bardziej stabilny i plastyczny w sensie równomierności w adaptacji i rozłożeniu na penisie. Materiał ten jest w pełni metabolizowany, bardziej obliczalny w efektach. Jeśli zachodzi konieczność dołożenia preparatu lub w bardzo rzadkich przypadkach jego usunięcia – nie stanowi to problemu, zabieg korygujący jest prosty a efekt korekcji praktycznie w pełni osiągalny. W przypadku tkanki tłuszczowej nie jest to w pełni możliwe. Jeśli wystąpią nierówności lub zajdzie potrzeba ewakuacji tkanki tłuszczowej – nie będzie to proste, a efekty korekcji zaadoptowanej (usunięcia tkanki tłuszczowej) mogą być wątpliwe.

Zdecydowaliśmy się przedstawić zalety i wady obu metod. Do oceny własnej.

Powiększanie penisa
kwasem hialuronowym
Powiększanie penisa
tkanką tłuszczową
Istota zabiegówZabieg polega na wprowadzeniu gotowego, sterylnego i w pełni bio-zgodnego preparatu na bazie kwasu hialuronowego bezpośrednio w miejsce doceloweZabieg polega najpierw na pozyskaniu tkanki tłuszczowej pacjenta w trakcie mikro-liposukcji innej okolicy i odpowiedniej preparacji/ przygotowania materiału tkanki tłuszczowej, potem dopiero jego wprowadzenia w miejsce docelowe
Czas trwania zabieguZdecydowanie krótszy
(15-20 minut)
Zdecydowanie dłuższy
(40-60 minut)
BadaniaZazwyczaj brak potrzeby dodatkowych badań krwi (po szczegółowym wywiadzie prze lekarza)Konieczność zrobienia badań krwi: morfologii, parametrów krzepnięcia, elektrolitów
RekonwalescencjaMiejsce zabiegowe (penis)Miejsce pobrania tkanki tłuszczowej. Miejsce zabiegowe (penis)
EfektyZnaczne powiększenie penisa o 100% wprowadzonego preparatuPowiekszenie penisa o zazwyczaj mniejszą ilość wprowadzonego preparatu - gdyż często znaczna ilość tkanki tłuszczowej ulega metabolizmowi w przeciągu pierwszych tygodni po wprowadzeniu
Czas utrzymywania się efektów1-2 lata lub dłużej1-2 lata lub jeszcze dłużej niż utrzymywanie się kwasu hialuronowego
PowikłaniaBardzo rzadkie, jeśli występuje jakikolwiek dyskomfort - możliwe jest w Klinice natychmiastowe rozpuszczenie kwasu hialuronowego specjalnym enzymem: hialuronidazą. W przypadku ewentualnego niezadowolenia z walorów estetycznych - możliwe jest rozpuszczenie kwasu hialuronowego z bardzo dobrym efektem.Rzadka nekroza (obumarcie) tkanki tłuszczowej, w celu ewakuacji - konieczny jest zabieg chirurgicznej ewakuacji. W przypadku dyskomfortu lub niezadowolenia z walorów estetycznych - możliwa jest próba ewakuacji tkanki tłuszczowej, z wątpliwym efektem.

Powiększanie penisa Szczecin

tel.: +48 723 45 45 45
  • Pogrubianie penisa kwasem hialuronowym
  • Widoczna zmiana objętości prącia
  • Większy komfort współżycia

Nasza siedziba

Brodkiewicz&Skibicka Medical Center
Poznańska 1D/5, 71-785 Szczecin

Skontaktuj się z nami

Recepcja: +48 723 45 45 45

Prof. dr hab. n.med. Andrzej Brodkiewicz: +48 601 79 80 66

Dr n. med. Karolina Skibicka: +48 602 85 55 33

Zapraszamy również do skorzystania z formularza kontaktowego. W przypadku chęci uzyskania odpowiedzi w trybie natychmiastowym zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

    Dbamy o Twoją prywatność. Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Brodkiewicz&Skibicka Medical Center, ul. Poznańska 1D/5, 71-785 Szczecin, NIP: 8511878653. Podane dane będą przetwarzane w celu kontaktu zwrotnego. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

    Zapytanie można wysłać także bezpośrednio na: recepcja@brodkiewicz-skibicka.pl